Basia i Ewa na Conrad Festival!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dołączymy do grona gości podczas tegorocznej edycji Festiwalu Conrada. To dla nas wielki zaszczyt.
Już dziś serdecznie zapraszamy na dyskusję zatytułowaną pięknie… „Piękne litery”, która odbędzie się 23 października 2019, o godz. 13:00 w Pałacu Czeczotka (róg ul. Wiślnej i Św. Anny). Spotkanie poprowadzi pan Przemysław Dębowski – twórca wydawnictwa Karakter.
„Dlaczego w epoce, w której wszystko jest lub może być cyfrowe, w której bez pośrednictwa technologii już niemal nie nawiązujemy kontaktu ze światem, coraz więcej osób uczy się kaligrafii? Co takiego kryje się w pięknie zapisanych literach? Jak twierdził Mario Praz, każda epoka ma swoją kaligrafię, która temu, kto umie odpowiednio patrzeć, odsłania cechy charakteru danej jednostki, a nawet wspólnoty.” (ze strony Festiwalu)

Barbara Bodziony na Conrad Festiwal
Ewa Landowska na Conrad Festiwal