Edyta Dufaj

Edyta Dufaj to zaprzyjaźniona z naszym Atelier (i z nami również) niezwykle utalentowana fotograf. Fotografuje w sposób absolutnie unikatowy. Pracuje przy takich wydarzeniach jak: Festiwal Kultury Żydowskiej, Fair Play Dance Camp, Conrad Festival, Opera Rara, Miłosz Festival, Festiwal Muzyki Filmowej, Misteria Paschalia i wielu innych. Towarzyszy nam przy wielu ważnych dla nas wydarzeniach związanych z naszą pracą kaligraficzną.
Polecamy jej stronę internetową: www.dufaj.pl

Escribo

Escribo to jeden z naszych ulubionych sklepów z produktami papierniczymi i kaligraficznymi. Cenimy w nich jakość i dbałość o niebanalną ofertę. Pokochaliśmy japońskiej produkcji papier Midori, który to właśnie firma Escribo „sprowadziła” do Polski, dzięki czemu możemy cieszyć się nim również na warsztatach prowadzonych w naszym Atelier. Escribo wspiera nas w naszych działaniach i staraniach o to, aby podczas warsztatów uczestnicy używali najlepszej jakości materiałów.
strona internetowa: www.escribo.pl
adres sklepu stacjonarnego: ul. Plebiscytowa 17, Katowice

Hotel Zbójnicówka

Hotel Zbójnicówka to bardzo urokliwe miejsce w Bukowinie Tatrzańskiej. Z sal konferencyjnych rozciąga się niesamowity widok na panoramę Tatr. I właśnie te sale Zbójnicówka udostępnia nam pod warsztaty kaligrafii inaugurujące każdy nowy sezon w naszym Atelier. Jeśli ktoś ma wystarczająco silną wolę, aby nie spoglądać w kierunku Tatr, siedzi i kreśli literki, bądź maluje miniatury. Po całym dniu „ciężkiej pracy” rozpalamy ognisko bądź grilla (w zależności od pogody) i cieszymy się jesienią w bliskości gór. A niektórzy zimą wracają do Zbójnicówki (hotelu lub pensjonatu), gdy ogarnia ich białe szaleństwo! Polecamy!
www.hotelzbojnicowka.pl

Zostań naszym partnerem!

Skontaktuj się z nami, aby podjąć współpracę!
🙂