Piękna Litera II tom – kursywa angielska i minuskuła karolińska

Nareszcie jest! Długo wyczekiwany II tom Pięknej Litery!
Po bardzo dobrym przyjęciu I tomu oczekiwania wobec drugiego były podobne, nie chciałyśmy więc zawieść i włożyłyśmy dużo pracy w to, aby oddać w Wasze ręce podręcznik na co najmniej takim samym poziomie. Opracowanie kursywy angielskiej wymagało więcej nakładu pracy z powodu dużych liter, wymagających dokładnego omówienia ich dość trudnej konstrukcji, dlatego też ta część podręcznika rozrosła się na blisko 200 stron, a to już jest limit objętości, który pozwala jeszcze na wygodne korzystanie z książki. Postanowiłyśmy więc wydać tę książkę w dwóch osobnych częściach (Minuskuła karolińska i Kursywa angielska), ale nadal jako wspólny II tom.

Więcej o podręczniku można poczytać na oficjalnej stronie: www.pieknalitera.pl